ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ 2021 У ЛЬВОВі

До старту розпродажів залишилось:
Магазини Львова, які приймали участь у Black Friday 2020:
Техніка та електроніка
Одяг та взуття
Підпишись на канал Чорної п'ятниці в Telegram
Ми сповістимо про старт розпродажів + ексклюзивні промокоди лише для передплатників каналу, яких більше ніде немає
Косметика та парфумерія
Для дітей
Меблі
Дім, відпочинок та спорт
Аксесуари та прикраси
Автомобілістам
Дорослим
Їжа та напої
Книжки та фільми
Error get alias
Error get alias
Error get alias
Подарки
Магазини товарів для краси
Міста в яких проводиться Чорна п`ятниця: Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса.
Проводите розпродажі у Чорну п'ятницю? Додайте свій магазин на нашу платформу.

Знижки на Чорну п'ятницю у Львові

Чорна п'ятниця 2020 у Львові та загалом в Україні, починається в четвертий четвер листопада, а відповідно, в цьому році вона пройде з 27 числа 11 місяця і триватиме протягом 72 годин. Що це означає для українців - в першу чергу, відмінна можливість завдяки знижкам здійснити реалізацію своєї маленької мрії за доступною ціною. Але для цього дуже важливою є інформація, щодо того, в яких торгових мережах буде діяти цей розпродаж в кожному конкретному населеному пункті.

Відносно Black Friday найбільш масовими покупками відрізняються міста мільйонники, в тому числі і місто, з багатою історією і на думку більшості, є найбільш європейським в Україні. Звичайно ж мова йде про Львів.

На що діють акції?

Насправді Чорна п'ятниця в Україні та у Львові зокрема, це подія, яка набирає популярність з року в рік. В силу того, що місто є центром зосередження безлічі торгових мереж, а представництва їх тут досить солідні за асортиментом і масштабом, попит на продукцію в кінці листопада буде на найвищому рівні. Для того, щоб не пропустити вікно можливостей, для потенційних покупців дуже важливо знати, які конкретно бренди виставляють свій товар по знижкам, які в деяких випадках можуть досягати рівня в -70-80%.

Як правило, найбільш популярними товарами, що потрапляють під дію акції BlackFridey є товари побутового призначення. Так, одне з лідируючих місць за рівнем знижок займають на Чорну п'ятницю ноутбуки, смартфони, телевізори, побутова техніка. Якщо говорити про мережі, які пропонують найбільший асортимент продукції за зниженими цінами на Чорну п'ятницю в Львові, то серед багатьох торгових майданчиків варто виділити такі як:
- Епіцентр;
- Комфі;
- Ельдорадо;
- Фокстрот;
- Розетка.

Виробники, які беруть участь в цінопаді, також регулярно поповнюють список учасників. Як і раніше, приємні сюрпризи очікують шанувальників таких брендів як Apple, Samsung, Lenovo, HP, Phillips, LG, Bravis і т.д. Поступово до переліку компаній, що радують своїх покупців низькими цінами включаються і такі як Sony. Приємні сюрпризи очікують і любителів PS4 на Чорну п'ятницю у Львові в 2020 році.

Ну а для того щоб не пропустити найважливішу інформацію, що стосується цінопаду в цьому році, пропонуємо скористатися послугами порталу Skidochnik. Перейшовши в розділ по містах, для львів'ян це відповідно "Чорна п'ятниця Львів", ви отримаєте доступ до даних, які дозволять заощадити час як на пошук товару, що, так і на його придбання. До того ж, список інтернет магазинів до Black Friday постійно оновлюється.
Про нас пишуть:
Скидочник Чорна п'ятниця на Фокус
Skidochnik Чорна п'ятниця на AIN
Скидочник Чорна п'ятниця на Факты
Skidochnik Чорна п'ятниця на Обозреватель
Скидочник Black Friday на 5 канале
Скидочник Black Friday на delo