Чорна п'ятниця 2020 в Ашан

Авторитетна подія у світі торгівлі - Чорна п'ятниця також і в Ашані буде проводитися в 2020 році. З опівночі 27 листопада можна в інтернет магазині Ашан на Чорну п'ятницю оформити придбання необхідної продукції. Дійсні знижки будуть протягом 72 годин. Вартість товарів буде знижуватися від -10% до -70%.
Чорна п'ятниця в інших магазинах:

Знижки в Ашан на Black Friday

Всесвітньо відома мережа магазинів Ашан, дійсно вражає різноманітністю асортименту товарів, які представлені до уваги споживача. Починаючи з круп і продуктів харчування, аж до амортизаторів і комплектуючих для автомобілів - все це має місце на полицях іменитої мережі. Тому не дивно, що Ашан в Чорну п'ятницю надає можливим покупцям не просто широкий асортимент, а ще й доступні ціни практично на всі групи товарів.

Купити смартфон по акції на Black Friday або облагородити домівку новими меблями, «перевзути» автомобіль, або ж зробити подарунок у вигляді брендової косметики другій половинці - все це можна зробити завдяки публічній торговій мережі АШАН. Дуже здорово, що під час розпродажу знижуються ціни навіть на продукти харчування, асортимент яких з кожним роком все ширше і ширше. Покупцям буде запропонована можливість купити в Auchan по акції в Чорну п'ятницю такі товари як:
- гаджети,
- цифрова техніка,
- меблі,
- косметика,
- автомобільні товари,
- побутова техніка,
- текстиль,
- побутова хімія,
- іграшки,
- зоотовари.

А для жителів міст, в яких немає представництва цієї торгової мережі, надана можливість здійснити покупку того чи іншого товару за допомогою інтернет магазину. Подібно Aliexspress в Чорну п'ятницю Ашан просто розбиває будь-які кордони для споживача, дозволяючи йому здійснити свою заповітну мрію, яка в звичайний день просто недоступна з причини високої ціни.
Заповнюючи форму, я даю згоду на обробку персональних даних
Проводите розпродажі у Чорну п'ятницю? Додайте свій магазин на нашу платформу.