Черная пятница 2020 в Епіцентр

Black Friday - це традиція, яка прийшла до нас із США і Канади. Як і в усьому світі акція проходить і в Україні. Бере участь в Чорній п'ятниці і Епіцентр - найбільша торгівельна мережа країни. У поточному, 2020-му році, початок розпродажів заплановано на 27 листопада. На різні товари і категорії продукції вартість знижується до -15%, -25%, -40% і навіть -60%.
Чорна п'ятниця в інших магазинах:

Знижки в Епіцентр на Black Friday

Сучасному світу характерний стрімкий прогрес практично у всіх галузях життєдіяльності. Не виняток у цьому плані й традиції. Ще якихось 10 років тому, наша країна практично і не знала, що таке Black Friday, а вже сьогодні розпродажі в цей період охоплюють всю країну, кожну торгову мережу, та що там - кожного українця. Тож не дивно, що після завершення чергового цінопаду, українці ставлять питання про те, якого числа Чорна п'ятниця в Епіцентрі, Алло, Ельдорадо чи будь-якому іншому магазині в наступному році.

За океаном стартує найбільший розпродаж в останній четвер листопада і є початком передріздвяних і різдвяних розпродажів. Протягом 72 годин, після старту Black Friday Епіцентр відкриває свої двері для всіх бажаючих стати щасливими володарями товарів різних груп за найдоступнішими цінами.

У Блек Фріда epicentrk.ua (раніше 27 ua) також здійснює свою роботу. Це означає, що покупцям зовсім не обов'язково навіть фізичне перебування в тому чи іншому представництві торгової мережі. В умовах сучасності, щоб споживач просто не загубився в найширшому асортименту Епіцентру, рекомендується підібрати все необхідне в інтернет магазині. На онлайн майданчиках можна вивчити всі характеристики, порівняти товари і не прогадати з покупкою.

Епіцентр на Чорну п'ятницю пропонує для покупців великий асортимент меблів, сантехніки, будівельних матеріалів, товарів для авто і будинки, дитячі товари. Для тих, хто будує свій будинок або затіяв капітальні ремонтні роботи дні розпродажу можуть заощадити значні кошти. А знижки на меблі в Чорну п'ятницю в Епіцентрі найвигідніші для диванів, ліжок, кухонних гарнітурів і столів. Досить тільки встигнути оформити замовлення і вибрати один з варіантів його отримання.

Варто зазначити, що не на всі моделі буде поширюватись акція, тому потрібно заздалегідь ознайомитися з тим, чи буде діяти на той чи інший товар знижка, а також який її розмір. Не зайвим буде звернутися за допомогою до порталу Skidochnik. Крім Епіцентру, тут також представлені дані про Чорну п'ятницю в Zara, Comfy, Allo, Foxtrot та інших мастодонтів українського ринку.
Заповнюючи форму, я даю згоду на обробку персональних даних
Проводите розпродажі у Чорну п'ятницю? Додайте свій магазин на нашу платформу.
© ТОВ НІК МЕДІА ГРУП 2015-2020
КОНТАКТИ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ
КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ
pr@skidochnik.com.ua