Чорна п'ятниця 2020 в Комфі

У період проведення акції Чорна п'ятниця Comfy приймає замовлення від своїх клієнтів починаючи з 0:00 за Києвом. Триватиме цінопад протягом 72 годин. Що стосується самого процесу покупки, то в століття високих технологій, придбати товар зручніше за допомогою онлайн зв'язку.
Чорна п'ятниця в інших магазинах:

Знижки в Comfy на Black Friday

Інтернет магазин Комфі в Чорну п'ятницю 2020 пропонує кілька варіантів отримання товару. При замовленні онлайн, покупець має можливість:
- забрати замовлення безпосередньо в найближчому магазині;
- оформити доставку "Новою поштою";
- замовити доставку кур'єром додому.

Але, основним фактором при покупці є оперативність. Тому якщо у споживача виникає необхідність, наприклад, купити телевізор в Чорну п'ятницю в Комфі, необхідно відразу ж з моменту дії акції оформити покупку, з огляду на те, що кількість товарів і моделей буде обмежена. А пов'язано це в першу чергу з великим ажіотажем. Як показує практика, в перші ж години Black Friday в Comfy прилавки стрімко порожніють. І це доводить, що ці торгові заклади є одними з топових мереж продажу в Україні.

На які товари діють знижки?

Блек Фріда 2020 року - це той момент, коли втриматися від спокуси покупки просто неможливо. І не дивно, адже в цей день практично всі торгові мережі виставляють на прилавки продукцію за мінімальними цінами. Під зниження ціни потрапляють практично всі товари. Варто відзначити, що на дорожчу брендову продукцію знижка може бути більше, ніж на вироби середнього класу. Найбільш популярні сегменти товарів:
- смартфони;
- ноутбуки;
- телевізори;
- пральні машини;
- холодильники.

На Чорну п'ятницю в Comfy покупці також можуть звернути увагу на модні смарт годинники, зручні бездротові навушники, мультиварки-скороварки для швидкого готування, незамінні для дівчат фени та стайлери. Для любителів сучасних пристосувань також є можливість вигідно прикупити в Комфі під час найбільшої акції високотехнологічні квадрокоптери, гіроскутери і моноколесса, багатофункціональні фітнес-браслети і диво техніки - окуляри віртуальної реальності.

А для того щоб завжди бути в курсі, які саме торговельні мережі відкривають для відвідувачів двері в період проведення БлекФрідей, до послуг українців представлений портал Скидочник. Це унікальна платформа, де вказані всі необхідні дані не тільки про флагмани, які беруть участь в Чорній п'ятниці Eldorado, Comfy, Foxtrot, Allo і т.д., але про невеликі бутики і вузькопрофільні інтернет магазини. До того ж, інформація постійно оновлюється.
Заповнюючи форму, я даю згоду на обробку персональних даних
Проводите розпродажі у Чорну п'ятницю? Додайте свій магазин на нашу платформу.
© ТОВ НІК МЕДІА ГРУП 2015-2020
КОНТАКТИ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ
КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ
pr@skidochnik.com.ua