Чорна п'ятниця 2020 в MakeUp

Інтернет майданчик МейкАп анонсує в Чорну п'ятницю на косметику, парфумерію і різні аксесуари для макіяжу вагоме зниження цін. Магазин привертає з кожним роком все більше уваги з боку споживачів. Причому, мова йде не тільки про представниць прекрасної статі, для яких доступні помади, тіні, пудри, туші, засоби і інструменти для манікюру. На Black Friday в MakeUp чоловіки можуть підібрати з найширшого асортименту всілякі духи, аксесуари і засоби по догляду за тілом, волоссям і бородою.
Чорна п'ятниця в інших магазинах:

Знижки в МейкАп на Black Friday

Чорна п'ятниця в Україні, через 6 років проведення акції, стала предметом уваги не тільки тих, хто цікавиться електронікою і гаджетами. З плином часу, до цінопаду приєднувалися і супершопи одягу і взуття, і торговельні мережі автотоварів і канцтоварів, і магазини косметики з парфумерією, в тому числі і MakeUp. Товари для гігієни і по догляду за тілом використовуються кожен день, тому магазини заманюють різними знижками покупців саме до себе.

Тож не дивно, що розпродажі на Чорну п'ятницю в МейкАп проходять відмінно. За роки роботи мережа заслужила довіру і популярність з боку покупців, в першу чергу, завдяки якості продукції, що пропонується до продажу, а також швидкій доставці кур'єрами або поштовими операторами. Під час дії акції Black Friday MakeUp пропонує до уваги споживача косметику і засоби по догляду від таких брендів як:
- Giorgio Armani,
- Academie Scientifique,
- Encre Noire,
- L'Oreal,
- Schwarzkopf,
- Estel,
- Wella,
- Nivea,
- Lancome.

І це тільки короткий список тих виробників, парфумерія та аксесуари яких представлена в Make Up в Чорну п'ятницю. Покупцям варто ознайомитися з інформацією про те, яка саме продукція буде доступна за зниженими цінами. Також не варто забувати і про інші торгові мережі, такі як Космо, Prostor, EVA в Чорну п'ятницю в яких також будуть урізати цінники!
Заповнюючи форму, я даю згоду на обробку персональних даних
Проводите розпродажі у Чорну п'ятницю? Додайте свій магазин на нашу платформу.
© ТОВ НІК МЕДІА ГРУП 2015-2020
КОНТАКТИ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ
КОНТАКТИ ДЛЯ ЗМІ
pr@skidochnik.com.ua